Sorry, u werkt met Internet Explorer 7 of ouder. Hoofdkraan.nl ondersteunt dit niet. Download gratis de nieuwste versie van Internet Explorer.

 

 

Danielle Henger

Danielle Henger



Over Danielle Henger

Ondertussen na meer dan 20 jaar werkervaring durf ik mijzelf behoorlijk allround te noemen op het culturele vakgebied.

Ik ben sterk in communicatie en samenwerking maar heel duidelijk in het herkennen van kwaliteit. Het best functioneer ik in een omgeving waar de creatieve en kwalitatieve standaarden hoog zijn en/ of waar er verandering gewenst wordt.

Het creëren van beeld of visie in de ruimste zin van het woord is mijn "core business".

Ik heb in de afgelopen jaren zowel voor zakelijke als particuliere klanten gewerkt, mijn opdrachten waren uiteenlopend met als grote gemene deler: Beeld.
O.a. als Beeldredacteur, tentoonstellingsmaker, beeldend kunstenaar, illustrator, kleuradviseur, portretschilder, illustrator/grafisch ontwerper, en docent.

 

Portfolio

Loading.

Loading.

Loading.

Loading.

Loading.

 

Vraag Danielle Henger direct om offerte


Stuur een bericht