Sorry, u werkt met Internet Explorer 7 of ouder. Hoofdkraan.nl ondersteunt dit niet. Download gratis de nieuwste versie van Internet Explorer.

 

 

Diederik

Diederik



Over Diederik

Mijn naam is Diederik en ik ben een jonge gepassioneerde filmmaker. Ik zorg ervoor dat uw boodschap op creatieve wijze bij uw publiek aankomt. Door mijn gecombineerde kennis van filmmaken en semiotiek (de leer van tekens) zorg ik ervoor dat datgene wat u wilt overbrengen bij het publiek blijft hangen. 

Het menselijk brein bestaat uit het bewuste (1/7) en het onbewuste (6/7) gedeelte. Meestal focussen mensen zich alleen op het overbrengen van hun boodschap (door middel van directe communicatie) aan het bewuste deel van het menselijk brein. Hierin onderscheid ik me! Door mijn manier van verhalen vertellen resoneert uw boodschap in het onbewuste deel van het brein, waardoor uw klant u niet kan negeren!

 

Vraag Diederik direct om offerte


Stuur een bericht