Sorry, u werkt met Internet Explorer 7 of ouder. Hoofdkraan.nl ondersteunt dit niet. Download gratis de nieuwste versie van Internet Explorer.

 

 

Richard

Richard Wijmans




Over Richard

Beste opdrachtgever,

Sinds 2010 ben ik werkzaam in de online marketing. Ik heb zowel gewerkt voor grote bedrijven zoals Thomas Cook, Corendon en Florius als voor het MKB.

Sinds mei 2015 ben ik begonnen een eigen bedrijf, RW Online. Vanuit RW Online help ik als freelancer bedrijven met specifieke online marketing uitdagingen. Ook u help ik graag bij het realiseren van de online doelstellingen van uw bedrijf!

Essentieel voor ieder bedrijf is een geoptimaliseerde website die goed is uit te bouwen. Dit is mijn specialiteit.
Mijn team bestaat verder uit twee specialisten op het gebied van content marketing die ook ervaring hebben met SEO en sociale media. Daarnaast heeft RW Online een data-analist in dienst die tevens expert is op het gebied van AdWords.

Mocht u een keer kennis willen maken met mij of één van mijn...

 

Portfolio

Blog Het Fotoalbum
Loading.

 

Vraag Richard direct om offerte


Stuur een bericht