Beste freelancers,
Het is moeilijk te zien wat onze heads ,voor het onderhoud van grasvelden, nu precies doen, hoe ze werken en wat het resultaat is. Zelfs met video's blijft het vaak voor een buitenstaander onzichtbaar.
Ik overweeg daarom om voor een 7 tal heads de werking via een korte animatie video (illustratie) op mijn web site maar ook als plaatje in bijv. een advertentie op te gaan nemen. Daarvoor zoek ik een creatieve illustrator, die, nadat wij de werking hebben uitgelegd, een 7 tal animaties gaat verzorgen, op basis van eenzelfde template.
Voor een indruk van onze producten, zie onze web site www.maredo-bv.com.
Graag eerst even schriftelijk contact omdat ik de komende twee weken in het buitenland vertoef. Mocht ik aanknopingspunten zien, dan neem ik daarna zelf contact op.
Ik zoek iemand in de buurt, omdat uitleg en misschien de voorbereiding het beste op onze locatie in Leersum kan geschieden.
Ik hoor graag van jullie!
De meeste reacties die ik ontving, gingen over het opmaken van statische animaties. Voor mij gaat het heel duidelijk om een video animatie, zoals o.a. te zien is op
http://www.esm-ept.de/cms/54/1/1/cat/VertikalschlegeltechnikSystemVERTI2FLAIL.html.
Verder is het zo dat wij al onze producten in 3D getekened hebben. Via het programma Keyshort is het mogelijk om van deze 3D modellen prachtige statisch annimaties te maken. Wellicht dat men hiervan gebruik kan maken met het opstellen van een video annimatie.