Logo Ontwerp voor Circulaire Toiletborstel
Opdracht ID: 36615
Budget: € 100 tot € 200
Geplaatst: 05-11-2018
Reacties: 8
Locatie: Diemen, Noord-Holland
Laatst gewijzigd: 06-11-2018
Status: Match!
Beste freelancers,
Voor een nieuw merk dat circulaire toiletborstels gaat fabriceren die volledig gemaakt zijn van geryceld materiaal zijn we op zoek naar een hoofdlogo en een stempel logo die op de borstel en borstelhouder kunnen worden doorgevoerd als zowel website etc.
aanlevering van een logo wat voluit de letters is uitgeschreven en een rond logo als stempel met de G erin.
Het geschreven logo zal vertikaal in de borstelhouder worden gedrukt en de ronde stempel met de G erin wordt aan de voorkant in de borstelhouder gedrukt.
Het geschreven logo moet in een mooie volle luxe groene kleur worden uitgevoerd en duidelijke volle letters, zowel het ronde als geschreven logo dient een referentie kader met groen of circulair hebben.
Zie bijlage voor wat voorbeelden.
Het betreft voor de duidelijkheid dus 2 logos.
Deadline: binnen 1-2 weken
Ik zie graag een reactie tegemoet.